IT4um nagrađuje svoje članove - Prva godišnjica foruma!

Bitne informacije o funkcionisanju foruma. Takođe, ukoliko imate predlog, kritiku ili ideju, ovde je pravo mesto da nam to prenesete.
Korisnikov grb
ekscentrika
Dopisna članica
Poruke: 401
Pridružen: 19 Jun 2007, 21:44
Kontakt:

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od ekscentrika »

Nestrpljivi su ti poštari, i meni napravili zbrku oko neke pošiljke pre par dana.
Nema potrebe da šalješ opet, možda svratim neke subote, ili pošaljem sestru dok je još u studenjaku.
:green:
vaske71
Poruke: 3350
Pridružen: 17 Jun 2007, 16:55

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od vaske71 »

Dobio sam Extreme 3d pro twist handle joystick sa drajverima i karticom naseg dragog sponzora . Odusevljen sam narocito svemirskim izgledom i kvalitetom proizvoda . Naravno, nisam se nadao nagradi ,mada sam naslucivao, ali nisam uspeo da odgovorim naseg Tonca da to ne radi - staces ,postenjacina do kraja :mhm: .
Naravno zahvaljujem se nasem Admin timu i nasim dragim sponzorima Qbit computers
PS Aparat mi odnela cerka moje svastike pa ne mogu da slikam :/ Staces deca
PS 1 Kod nas posta dobro radi :cudo: :lud: :yes: :lud: neverovatno
Korisnikov grb
Тон-мајстор
Администратор
Poruke: 11455
Pridružen: 14 Jun 2007, 23:42
Mesto: Центар Жаркова
Kontakt:

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od Тон-мајстор »

Избројао сам до 5000 и назад, да овде не бих псовао наглас! Значи, овако: Јутрос су ми се вратила ДВА поклона, неуручена!

Ваши локални испоручиоци су сасвим правилно тумачили у централи ПОГРЕШНО ПРЕКУЦАНЕ АДРЕСЕ, те вас ЛОГИЧНО нису нашли код куће. У оба случаја је погрешно прекуцано презиме, а и адресе су померене.

Ко се вратио?

- Наш СМ Полукс... прекрстили су га у "Мијаковић", а и адреса му је једно 20 кућа даље!

- Такође, наш члан Синисаке је променио презиме у "Крлић", мада му је адреса иста! Образложења достављача-поштара су написана жврљописом, са нечитким образложењима.

ОК, овако: Пошто је ово награђивање испало са превише грешака и пропуста, пошаљите ми вас двојица поново податке на ПП, да бих поновио слање сутра ујутро! Такође, добићете екстра поклон, као извињење за ово. Стоп.

Не могу да смарам прсте псовањем СРПСКЕ СТОКЕ БЕЗРЕПЕ која није добро преписала (у Центру, поштар је написао предамном тачно), али неће ово скоро бити "Држава", докле и једна СВИЊА која седи у ланцу и квари природан ред ствари ( овде глупи/глупа куцачица адреса на компјутеру)! Браво поштару, браво нама, браво вама... УА, Пост-Експрес!!! Само да провалим ко то може да ради уместо њих, а да не кошта руку и ногу.

Молим и Вас остале да потврдите пријем!

Такође, јавно поручујем Скитници (Кључку, Блекију) да је све ОК, и да ће "добити шта их следује" :green: , само ћемо изабрати начин и време за то. Ако вам дође Архимед, то уручивање ће имати посебну "тежину"!

Поздрав!
'ел немам?
"Ich bin der Musikant mit Taschenrechner in der Hand"
Не чини себи идола нити каква лика, немој им се клањати нити им служити...
Djomlouns
Poruke: 2382
Pridružen: 20 Jun 2007, 22:58
Kontakt:

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od Djomlouns »

off: stigao poziv iz vojske ali niko nije bio kuci pa mi ostavili da pokupim

odem u postu a tamo napirtlana plavusa odaje skroz nesiguran utisak, dajem joj papir da podignem posiljku. Gleda i gleda listu i ne moze da nadje moj poziv...

Ona: bla bla nema...
Ja: bla bla mora da ima, ostavio mi postar da podignem, zovite postara!

Zovu postara...nesto chatuju...kaze postar da ima, i dalje trazi. Napritlana mi kaze da ostavim broj telefona pa ce me oni zvati.

Ja: (dizem glas) Znate ovo nije mail od teteke iz DE vec poziv iz vojske na koji moram ODMAH da se javim da me....spusta pogleda i trazi i trazi. Na kraju, posle nekih ~10 min trazenja nadje poziv, neki mamlaz pogresio prezime.


eto, da nisam bio malo neprijatniji odj*ali bi me, pa bih morao ponovo da se cimam do njih kada se njima d*ne.

Neko je to lepo na 4umu elaborirao
--prva faza: dizes glas
--druga faza: prestajes da persiras
--treca faza: hebes kewu i trazis sefa
u zavisnosti koliko je hitno preskaces i/ili spajas odredjenje faze :)
Korisnikov grb
Pollux
Supermoderator
Poruke: 4010
Pridružen: 15 Jun 2007, 00:15
Mesto: Nepoznata

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od Pollux »

@ ton majstor

Bio sam jutros u posti, kazu da u slucaju da primalac nije kod kuce, paket se vraca u postu a ovi iz poste ostave ti obavestenje da ga pokupis.

U slucaju da je primalac nepoznat na datoj adresi automatski se vraca posiljaocu i ovi sto rade na paketima/posiljkama u lokalnoj posti onda nemaju nikakav dodir sa posiljkom.
Korisnikov grb
Pollux
Supermoderator
Poruke: 4010
Pridružen: 15 Jun 2007, 00:15
Mesto: Nepoznata

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od Pollux »

УА, Пост-Експрес!!! Само да провалим ко то може да ради уместо њих, а да не кошта руку и ногу.
Ја сам имао лепих искустава са City Express-oм као прималац пошиљке, значи ако ме нису пронашли онда су ме звали на мобилни, такође раде доставу када фирма шаље фирми, само позову лице које је задужено за контакт, нпр. мене.
Korisnikov grb
ekscentrika
Dopisna članica
Poruke: 401
Pridružen: 19 Jun 2007, 21:44
Kontakt:

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od ekscentrika »

Kada sam prošli put naručivala igračke iz Subotice stigle su za 2-3 dana od potvrde narudžbine, dečko je pozvao kada je bio blizu. Čini mi se da je bio baš City express.
Sada su slali Post-om. Iz Subotice zvali i rekli stiže najverovatnije u petak. Meni u utorak stiže onaj papir da podignem u pošti jer nikog nije bilo kod kuće, a svi bili tu. :cudo: Teta u pošti: Znate, nije ni pokušana isporuka, nešto su pogrešili, mi smo vam poslali, pa ako je nešto hitno da dođete sami, a poštar bi vam to doneo sutra :?
A sutra dolazi poštar i traži pare za dostave jer je teta zaboravila da naplati :rolleye

U svakom slučaju, ja se ne nerviram, niti se svađam sa njima. Nemam ništa od toga. A i neću svoje živce da trošim na svakakve.
Korisnikov grb
night-shift
Redovan član
Poruke: 448
Pridružen: 18 Jun 2007, 16:53
Mesto: Футог/Нови Сад
Kontakt:

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od night-shift »

Podigao sam disk u pošti.

Ima zanimljivih opcija, pregledaću detaljnije kad budem imao više vremena (ispiti :().
mtraj
Poruke: 149
Pridružen: 22 Jun 2007, 17:44

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od mtraj »

наш члан Синисаке је променио презиме у "Крлић"
A ? Udao se ? :D Čestitamo! :bravo:

Meni je uredno stigao paket, :n01 tako da ne mogu da vam se pridružim u pljuckanju...
Korisnikov grb
Тон-мајстор
Администратор
Poruke: 11455
Pridružen: 14 Jun 2007, 23:42
Mesto: Центар Жаркова
Kontakt:

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od Тон-мајстор »

Ок, послушао сам Вас и сада је послато путем Сити-експреса господи Полуксу и Синисаке-ту. Очекујте и значајан бонус, обојица.

Доказ:

Slika

Назначен комби је њихов. Плаћено је, будите сутра преподне кући.

Ексцентрика, ми имамо договор. Такође и Кључко, Скитница, па и Блеки.

Поздрав!
Nemate potrebne dozvole da pregledate priloge u ovoj poruci.
'ел немам?
"Ich bin der Musikant mit Taschenrechner in der Hand"
Не чини себи идола нити каква лика, немој им се клањати нити им служити...
Korisnikov grb
ekscentrika
Dopisna članica
Poruke: 401
Pridružen: 19 Jun 2007, 21:44
Kontakt:

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od ekscentrika »

ton_majstor piše: Ексцентрика, ми имамо договор.

Поздрав!
Dogovoreno Slika
Korisnikov grb
Miroslav Jeftić
Supermoderator
Poruke: 3933
Pridružen: 15 Jun 2007, 00:55
Mesto: Novi Sad

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od Miroslav Jeftić »

Da potvrdim da je stiglo i meni, javio mi brat. Njemu ću i ostaviti na korišćenje, on barem ima i šta da testira. :D Hvala još jednom. :n01
Interpreters do it simultaneously, translators take their time
Korisnikov grb
Pollux
Supermoderator
Poruke: 4010
Pridružen: 15 Jun 2007, 00:15
Mesto: Nepoznata

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od Pollux »

Pollux - INTEX 56K V.92 Internal PCI модем.
Stigao u 1000 City Expressom :bravo: odmah sam ga ugradio i ovo pisem sa njega :) Test DVD cu malo kasnije da probam.

Hvala, ovo je prvi put da sam dobio nesto od nekog foruma, svaka cast :)
Korisnikov grb
sinisake
Ozbiljan gitarista
Poruke: 809
Pridružen: 19 Jun 2007, 00:55
Mesto: Stradija
Kontakt:

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od sinisake »

Evo i ja da potvrdim, stiglo konacno!
Hvala i na originalnom i na bonus-poklonu, ovo je zaista lep gest!

Sto rece Pollux, ovo je prvi put da sam dobio nesto od nekog foruma, i nadam se da ce ovo (p)ostati tradicija(mislim ne dodeljivanje poklona meni, nego uopste korisnicima:)), po kojoj ce ovaj forum da se izdvaja (izmedju ostalog) iz gomile ostalih.

Pozdrav i hvala jos jedared.
pa brate ovo ti je rokersko pismo a ti ako si opredeljen za interpunkcije i slicno idi uci knjizevnost a ostavi se gitare i rock-a
Korisnikov grb
Тон-мајстор
Администратор
Poruke: 11455
Pridružen: 14 Jun 2007, 23:42
Mesto: Центар Жаркова
Kontakt:

Re: IT4um nagrađuje svoje članove - Godisnjica foruma

Poruka od Тон-мајстор »

Хвала к.... и Петру Добрњцу, заврши се и ово празновање, најзад. Захваљујем се свима на стрпљењу, али пре свега на лепим жељама и честиткама!!!

За они који још не узеше поклоне, срешћемо се на неком пивцу ускоро, или већ како. За то стојим на располагању, само ми јавните на ПП.

Поздрав!
'ел немам?
"Ich bin der Musikant mit Taschenrechner in der Hand"
Не чини себи идола нити каква лика, немој им се клањати нити им служити...
Zaključano