Холестерол!

Računari i njihov uticaj na naš (ne)zdrav život, borba protiv stresa, kućna medicina...

Moderator: Тон-мајстор

Korisnikov avatar
вујке
Ортак са пива код "Папа Џоа"
Pridružio se: 04 Jul 2007, 20:57
Kontakt:

Re: Холестерол!

Post od вујке » 13 Nov 2015, 12:20

Невероватно да со може тако да утиче. Мада, мислим да то зависи од човека до човека. Али свакако да треба бити обазрив.

5-6 л воде дневно једино кад је лето. У ово време 2-3 л.
vladared napisao:Moje lično mišljenje je da doktori ili nemaju pojma ili su plaćeni da nemaju pojma.
Кад сам био клинац, сваког лета и зиме сам ишао у село (код Блаца, Јастребац) са братом и сестром. Брат увек добије гушење, кашаљ, алергију и сл. симптоме. На планини, где је чист ваздух. :omg: Оде код лекара у Блаце - ма није ти ништа узимај ове лекове. Вратимо се у БГ (тад смо живели на Канаревом брду) - ма није ти ништа узимај ове лекове.

Кад је уписао средњу школу у Раковици, пребаце му картон у Раковици. Вратимо се из села, оде код лекара - о, сине, па ти имаш астму. :)

Како неко себе сматра доктором, а по дисању не чује да л неко има астму или не? То су основи медицине, зар не? Ја лично не верујем пуно докторима. Реално, ако председник може да има диплому, зашто не би и неки доктор? А управо су на медицини познате разне приче. Нпр: http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/ ... tu.sr.html.

П.С. Владо, ја овде видим будућег полумаратонца. :green:
Плакао сам што нисам имао ципеле док нисам видео човека који није имао ногу

Odgovori

Povratak na “Ergonomija, medicina i zdravlje”