Panasonic CS/CU-UW12GKE

Televizori, home-theater, Hi-Fi, klima uređaji, frižideri, šporeti, veš mašine... preporuke, iskustva, servis.
Korisnikov avatar
calexx
Беспосличар
Pridružio se: 18 Jun 2007, 14:32
Kontakt:

Re: Panasonic CS/CU-UW12GKE

Post od calexx » 30 Jun 2008, 21:04

ton_majstor napisao:Ај ви што знате цене (ја не идем у пошту, иде госпођа), колико је то струје??
Ама о чему ти то? Какве везе има колико кошта, кад се само сетим неких претходних година и купања у зноју, када сам се ноћу будио па мењао мајице и тако по 5-6 пута, када сам дању отварао прозоре и врата да нешто дуне ... а сад још мерак, затворим прозор да не слушам повремене испаде комшијске деце која слушају новокомпоновану забавну музику, пустим климу па још понекад и цвокоћем. :) Клима троши бар упола од осредње ТА пећи, довољно је и краће хлађење па да већ буде пријатно а и није стално вруће. Дал сад да рачунам колико ми троше компови, па два која раде 24/7 троше сигурно ко пола климе ... али 24/7. Плоухова рачуница каже да клима поједе 9кWh а нека моја да ми компови поједу бар 12 али сваког дана.
ɹıɯ ı pǝɹ ıuʌɐɾ ıןıšnɹɐu ɐɯɐɹnqɯɐʇ ns ǝʇ 'ıuɐɟɐʞ ɾouǝɯıoʇsı n ıןɐɹıʌs ousɐןƃǝɹd ǝʇɐs ǝuʇıs n ns ɹǝɾ ıuǝpǝʌıɹd ns ıɹɐčıznɯ

Korisnikov avatar
bakara
Pridružio se: 18 Jun 2007, 15:22
Kontakt:

Post od bakara » 30 Jun 2008, 21:20

ja bih rekao ovako:
arhimed napisao:
ton_majstor napisao:Тек иде лето... надрљали смо сви од рачуна за струју!
nije tako strasno .. videces .. ja sa dve klime kod kuce skoro ne primetim razliku u racunu izmedju proleca i leta .. (bez klime i sa klimom) vise ti se primeti na racuna ako pazis kad palis ves masinu i bojler nego da li koristis klimu ili ne
pali, nemoj da je zalis.

po karakteristikama bi trebalo da trosi oko 1.3kw za sat efektivnog rada (kada radi kompresor)

Korisnikov avatar
Тон-мајстор
Администратор
Pridružio se: 14 Jun 2007, 23:42
Kontakt:

Post od Тон-мајстор » 25 Mar 2012, 09:07

Показала се као јако добра.

Иако је користимо у неадекватним условима велике кубатуре, хлади врло лепо и одвлажује. У комбинацији са два стојећа вентилатора, стратешки распоређена по стану, хладан ваздуК се фино ширио просторијама.

Прошлог пролећа сам обавио први вангарантни сервис, мајстори су проверили притисак и компресор (све је у реду), опрали и очистили комплет унутрашњост и филтере и све то наплатили 2000 динара.

Звали ме јуче да питају јел треба да дођу (не треба!), а мене подсетило да сам о томе писао овде.
'ел немам?
"Ich bin der Musikant mit Taschenrechner in der Hand"
Не чини себи идола нити каква лика, немој им се клањати нити им служити...

Korisnikov avatar
Тон-мајстор
Администратор
Kontakt:

Post od Тон-мајстор » 30 Jun 2012, 17:25

Које је ово бацање пара! :udar:

Више ми прија промаја, туширање и пар великих вентилатора, него клима. Никада се нећу навићи на тај ваздух. :(
'ел немам?

Korisnikov avatar
bakara
Pridružio se: 18 Jun 2007, 15:22
Kontakt:

Post od bakara » 30 Jun 2012, 17:55

Тон-мајстор napisao:Које је ово бацање пара! :udar:

Више ми прија промаја, туширање и пар великих вентилатора, него клима. Никада се нећу навићи на тај ваздух. :(
Pa gore si je u dese postova samo hvalio :respekt

Korisnikov avatar
Тон-мајстор
Администратор
Kontakt:

Post od Тон-мајстор » 30 Jun 2012, 18:57

Није проблем модел, већ учинак на мене.

И иначе не волим климатизоване просторе, јер се прво сав презнојим кад уђем... ок, онда ми је, као, лепо... а када изађем - ТРЕСНЕ МЕ МАЉ. :pop:
'ел немам?

Odgovori

Povratak na “Audio-video, kućna i bela tehnika”