predlog

Bitne informacije o funkcionisanju foruma. Takođe, ukoliko imate predlog, kritiku ili ideju, ovde je pravo mesto da nam to prenesete.
Pošalji Odgovor
nenadkg
Poruke: 75
Pridružen: 06 Mar 2011, 18:13

predlog

Poruka od nenadkg »

Ne bi bilo loše da uvedete čet na forumu.
pozdrav
Korisnikov grb
aleksa=kgsport
Полетарац
Poruke: 20
Pridružen: 06 Mar 2011, 16:12
Mesto: kragujevac

Re: predlog

Poruka od aleksa=kgsport »

da to bi bilo extra
samo ne znam kako se to radi i koliko je to zahtevan proces
Bice bolje gore ne moze da bude...
Korisnikov grb
Milan M.
Redovan član
Poruke: 2715
Pridružen: 19 Jun 2007, 13:51
Skype: muzdeka.milan
Youtube: mmuzdeka
Mesto: Hamburg
Kontakt:

Re: predlog

Poruka od Milan M. »

Pa srednje je zahtevan posao samo chat boxovi uglavnom za sobom vuku i velike sigurnosne rupe koje se mogu iskoristiti za hakovanje foruma i slicno.
Ko hoce nesto vise od klasicnog foruma moze da se pridruzi grupi na facebook/u pa tamo ima chat i jos po nesto: http://www.facebook.com/group.php?gid=40516248268
nenadkg
Poruke: 75
Pridružen: 06 Mar 2011, 18:13

Re: predlog

Poruka od nenadkg »

Mislio sam nešto slično kao ovo
Slika
Korisnikov grb
Тон-мајстор
Администратор
Poruke: 11455
Pridružen: 14 Jun 2007, 23:42
Mesto: Центар Жаркова
Kontakt:

Re: predlog

Poruka od Тон-мајстор »

Бивало је и раније (пре неку годину) предлога за то, но, како си нов, ниси дужан да знаш за то. :mazi:

Елем, сматрам да је форум вредан онолико колико има корисних информација на борду, а не по приватним порукама или (потенцијалном) чету. Дакле, само оно што се види и ОСТАНЕ ТРАЈНО као садржај форума, има и трајну вредност. Па било то наклапање о графичким картама, политици, виндози, драјверима или смешна видеа.

Када бисмо увели чет, драстично бисмо смањили ионако помало "посан" период у нашем раду. То не значи да форум није посећен, (напротив - статистика нам је баш пристојна) - већ је ноторна чињеница да људи више воле да читају него да пишу (као и свуда), па бисмо убрзо потпуно опустели по темама.

Форум је иначе мало архаична форма Нет-комуникације, али је и даље (мени) незамењљив. Блогове не читам, ФБ користим како и колико мени треба, па ми је ово место нешто као "рођена кафана", где свратим да видим шта моји локални беспосличари и згубидани имају ново у рукавима.

Идеја око активирања ФБ-групе је добра (она постоји, али је пуста као море), а ако имате идеје и предлоге, радо ћемо вас саслушати да то заживи, ако може.


Значи, од чета нема ништа, доклем сам ја овде "шеф у пијацу" (као). Кад цркнем, питајте Клеку и остале "јел може сада"? Као што директор Милан рече, технички је изводљиво... :green:

Поздрав!
'ел немам?
"Ich bin der Musikant mit Taschenrechner in der Hand"
Не чини себи идола нити каква лика, немој им се клањати нити им служити...
Pošalji Odgovor