Šank visine lakta

Teme koje se inače potežu na terasi sa pogledom na more, posle zalaska sunca uz pivce i roštilj.

Moderator: blackbeast

Odgovori
Korisnikov avatar
chika spec
Dopisni član
Pridružio se: 29 Jul 2007, 23:12

Post od chika spec » 10 Sep 2007, 08:31

Ako bi se moglo znati gde je i u vezi chega je glavna frka sa ES-om?Jeste da sam primetio neke,nazovimo ih "greshke",al' sam tek na pochetku kvakanja glavne fore

Korisnikov avatar
Тон-мајстор
Администратор
Pridružio se: 14 Jun 2007, 23:42
Kontakt:

Post od Тон-мајстор » 10 Sep 2007, 08:35

Nema ES problem, imamo ga mi. :dance:

Pozdrav!
'ел немам?
"Ich bin der Musikant mit Taschenrechner in der Hand"
Не чини себи идола нити каква лика, немој им се клањати нити им служити...

Korisnikov avatar
chika spec
Dopisni član
Pridružio se: 29 Jul 2007, 23:12

Post od chika spec » 10 Sep 2007, 08:40

Ma jokkkkkk,kako nema?Ko to kazhe,ko to lazhe... :udar:

Korisnikov avatar
Тон-мајстор
Администратор
Kontakt:

Post od Тон-мајстор » 12 Sep 2007, 09:48

Daklem, desilo se.

Sinoć se moj klinac (9) igra na svom profilu u Visti (parental control, itd), pa kad sam mu podviknuo da prekine, on pristane i kaže: "Tata, izaći ću iz mog profila, oćeš da uđem u tvoj?"

Pošto sam nešto gledao na TV u dnevnoj sobi, neodređeno kažem: "DA" i tako to ostane.

Pola sata kasnije, priđem kompu, a on vrti skrinsejver u mom profilu... sve bi bilo OK, da moj profil nije ADMIN i da nije zaštićen ŠIFROM! :udar:

Kada sam otrčao da ga nađem i pitam kako je ušao, a onda oderem... mali se smeje i kaže: "Znam ti šifru!"

MAŠALA.

Epilog: šifra je promenjena.

Pozdrav!

P.S. priznao mi je dok sam ga golicao na smrt da mi je "čitao sa usana kada sam je ukucavao pre neki dan". Znači, dno. Morao sam ovu sramotu da podelim sa vama. Mislim da je bolje da on bude admin, a ne ja. Tako da, očekujte uskoro da mi ograniči Net i da idemo češće na igračke sajtove.
'ел немам?

Deda_Mraz
... BANOVAN ...
Pridružio se: 19 Jun 2007, 11:55

Post od Deda_Mraz » 12 Sep 2007, 10:27

Dobro je da ne misliš naglas :D

lancia88
Pridružio se: 20 Avg 2007, 21:54

Post od lancia88 » 12 Sep 2007, 11:59

Pozdrav,

aaa Darko, ovo je jedna od stvari koje su mi se dopale za danasnji dan.....kako rece Balasevic za one "neke" svojevremeno - micu usnama dok sricu pejdzer...ne volem. :bravo:

Korisnikov avatar
Тон-мајстор
Администратор
Kontakt:

Post od Тон-мајстор » 12 Sep 2007, 12:48

Znam, glup sam.
:glupanderiznad
Inače, odsada ću da ga zovem HAL, ako se ko seća tog filma...

Pozdrav!
'ел немам?

Korisnikov avatar
Kovačević Vladimir
Majstor muzike
Pridružio se: 17 Jun 2007, 21:37

Re: Šank visine lakta

Post od Kovačević Vladimir » 13 Sep 2007, 17:25

Danas smo se ponovili!
Čestitke svima koji su nas obradovali novim izgledom :bravo: :bravo: :bravo:
Razlog da se počastimo :pivo: Odmah sam napisao novu lekciju...lepše se piše.

Pozdrav :klavir
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)

tyranBL
Pridružio se: 18 Jun 2007, 15:00

Post od tyranBL » 15 Sep 2007, 23:11

Evo jedan edukativni video, koji kao da je stvoren za ovaj topic, ali moze i da pomogne da vas uvijek ima vise kad se okupljate kod Tose. :sta piju picke Numera bi mogla da bude anofisl himna IT4um-a (ako se slazete, naravno).
meTaxi. Najjaca rijec, ubjedljivo. :D

alkion
Pridružio se: 14 Jun 2007, 23:34

Post od alkion » 16 Sep 2007, 08:38

Neces verovati ali lik sa pocetka klipa zivi 300m od Tose
Znam ga, advokat je
I non stop je pijan ko letva

Fora je da se zabode na parking a onda silazi sin da ga uparkira i odnese caleta kuci :D

Djomlouns
Pridružio se: 20 Jun 2007, 22:58
Kontakt:

Post od Djomlouns » 16 Sep 2007, 11:05

malo off: posto sam ja zakasio kod Toshe nisam chuo objasnjenja zasto ga zovu Dzankarta, pa ako bi bio ljubazan ;)

Korisnikov avatar
Тон-мајстор
Администратор
Kontakt:

Post od Тон-мајстор » 16 Sep 2007, 11:22

Jaoooo, grozno!

Nemojte da se asociramo na ove skotine, molim VAS!

Ja inače NIKADA NISAM PIJAN, jer to stanje ne podnosim. Volim pripitost i "lagani zbrlj"+cerekanje. To se postiže praksom. Pijenje da bi se napilo, pravilo sebe majmunom i povraćalo (mada, ako se mešaju pića...) smatram amaterizmom, koji praktikuje većina vikend-pijanaca i dece. Takođe, ovde ne ubrajam neke hronične alkose, koji NIKADA nisu naučili da piju.

http://www.anonimnialkoholicari.org/

Pozdrav!
'ел немам?

Korisnikov avatar
sinisake
Ozbiljan gitarista
Pridružio se: 19 Jun 2007, 00:55
Kontakt:

Post od sinisake » 16 Sep 2007, 15:04

Pijenje da bi se napilo, pravilo sebe majmunom i povraćalo (mada, ako se mešaju pića...) smatram amaterizmom
Pa sad... ima i drugacijih vidjenja...

Kako to kaze antologijski stih:

"I pijan lose je, ali pripit-to je bijedno" :pijani:

U svakom slucaju, za doslednost i istrajnost u pijanstvu takodje su potrebni jaka volja i karakter(by Bukovski), kao i za doslednost u trezvenjastvu ;-)
pa brate ovo ti je rokersko pismo a ti ako si opredeljen za interpunkcije i slicno idi uci knjizevnost a ostavi se gitare i rock-a

lancia88
Pridružio se: 20 Avg 2007, 21:54

Post od lancia88 » 16 Sep 2007, 19:32

Pozdrav,
ton_majstor napisao: Ja inače NIKADA NISAM PIJAN, jer to stanje ne podnosim. Volim pripitost i "lagani zbrlj"+cerekanje. To se postiže praksom. .....
cime su Te tacno akteri ovog 'dokumentarnog filma' naveli na pomisao da oni drugacije posmtrraju i tretiraju pojmove PIJAN i PRIPIT?

Ma nisi valjda pomislio da oni misle da su pijani? Daj.....e to je amaterizam :bravo:

Korisnikov avatar
deki
Dopisni član
Pridružio se: 18 Jun 2007, 14:27
Kontakt:

Post od deki » 16 Sep 2007, 20:35

ton_majstor napisao:Jaoooo, grozno!

Nemojte da se asociramo na ove skotine, molim VAS!

Ja inače NIKADA NISAM PIJAN, jer to stanje ne podnosim. Volim pripitost i "lagani zbrlj"+cerekanje. To se postiže praksom. Pijenje da bi se napilo, pravilo sebe majmunom i povraćalo (mada, ako se mešaju pića...) smatram amaterizmom, koji praktikuje većina vikend-pijanaca i dece. Takođe, ovde ne ubrajam neke hronične alkose, koji NIKADA nisu naučili da piju.

http://www.anonimnialkoholicari.org/

Pozdrav!
Svaka čast..
Ja pijem i znam granicu..."da mi bude fino"
Ima onih koji žele da se napiju da bi pravili glupost..nažalost i starih..
Ja mislim da sam te dečije bolesti preležao davno još...a znam neke koji nisu :pijani:
zaista mogu dosta(kratkih pića)da popijem..i nikada me niko nije kući nosio...
bre..šta je sa ovim bojama

Korisnikov avatar
Тон-мајстор
Администратор
Kontakt:

Post od Тон-мајстор » 16 Sep 2007, 21:02

Ne, lanćoni... amaterizam u pijanstvu je da oni misle da su dovoljno trezni za te poduhvate (na videu). Svejedno, nikada se nisam dovodio u takve situacije (tj. da me drugi nose ili da rigam na sred ulice).
Jedini ispad koji sam imao je 0.6 promila, a bilo je dozvoljeno 0.5. Ne znam kako je sada,ne vozim cirke. Ne bih ni duvao tada da nisam pio neku domaću, pa me pandur "namirisao" i rekao da je on "lečeni alkoholičar", te da mi ne može oprostiti! Uredno sam dao dozvolu na tri meseca i to je to. Odtada sam pazio.

To što se ovde na forumu zezamo u tom smislu, otvaramo teme o alkoholu, imamo brdo pijanih smajlija, skupljamo se na pivu, apsolutno ne znači da smo alkosi, nego da posmatramo tu društvenu pojavu sasvim realno i da je "živimo"...

Nadam se da smo se razumeli, kao što me je Deki razumeo.

Pozdrav!
'ел немам?

AcaRadio
Ортак са пива код "Тоше"
Pridružio se: 18 Jun 2007, 20:43

Post od AcaRadio » 16 Sep 2007, 23:07

Ja sam se pre petnaestak godina nekoliko puta upropascavao, tj. nisam znao za granicu...dakle ceo paket (sa iskljucivo zestokim picima) - brbljivost, blamiranje, povracanje, glavobolje dva-tri dana...e onda je doslo jedno opijanje kada sam tri puta povratio (taj treci put sam osecao kao da umirem) i nakon toga vise nikada nisam popio vise od dve-tri casice u paketu. Ponekad mesecima ne pipnem casicu....jbt, zvucim kao leceni alkoholicar :rakija
FREE YOUR MIND

Daniel
... BANOVAN ...
Pridružio se: 15 Jun 2007, 00:23

Post od Daniel » 17 Sep 2007, 02:36

Ja od piva nikad nisam mogao da se na smrt uradim sve i da sam 'teo. Imam, izgleda, neku biološku barijeru koja je negde na 3, eventualno 3½ piva (onih od ½L) i tu se zakucam - jednostavno ne ide dalje i gotovo. Znači posle toga ja mogu da držim onu flašu, mogu da je gledam, al' ma koliko hteo da povučem još gutljaj - no way. Ko zna zbog čega je to dobro. :D

A sa vinom sam extra oprezan. Otkako sam se par puta napio od istog, NIKAD više ne dozvoljavam sebi da uradim takvu glupost. Trežnjenje od vina je NAJGORI košmar. Ko je to nekad doživeo, zna o čemu govorim. :yuk: :zip: :zzz :bljuuc: :s Ima i ona izreka za vino - "samo ti idi, stići ću te ja!"

A mamurluk? Od žestine - ma ništa. Samo prespavam i ujutru sam k'o nov. Pivo mi je u tom smislu najgore. Ceo sledeći dan sam nešto depresivan, bezvoljan, padaju mi na pamet sve neke ružne misli. :ruskirulet: Mada i to prođe - doveče.
ton_majstor napisao:To što se ovde na forumu zezamo u tom smislu, otvaramo teme o alkoholu, imamo brdo pijanih smajlija, skupljamo se na pivu, apsolutno ne znači da smo alkosi, nego da posmatramo tu društvenu pojavu sasvim realno i da je "živimo"...
Hmmm... Sad mi nešto pade na pamet. Da nisi ti nas možda okupio kod Toše kao šatra zezamo se, družimo se, ovo-ono, a da si zapravo hteo krišom da nas testiraš kako na koga deluje alcohol? :D

alkion
Pridružio se: 14 Jun 2007, 23:34

Post od alkion » 17 Sep 2007, 09:02

ha ha

Kao bivsi sportista uvek sam konzumirao velike kolicine tecnosti
Dodjem sa treninga i salijem u sebe litar mleka, limunade ...

I onda neko dodje i ponudi me rakijskom casicom, i meni nista nije jasno :D
Jednom sam se u zivotu odvalio od alkohola, za neku novu godinu, valjda 1990/91 i od onda uopste nisam pio.
A onda me ove barabe navukle, pa kod Tose sada roknem jednu malu i jednu veliku kriglicu :D za celo vece. Izmedju presecem sa Coca colom.

Ps
Jel ovo sad ispovedaonica?

Deda_Mraz
... BANOVAN ...
Pridružio se: 19 Jun 2007, 11:55

Post od Deda_Mraz » 17 Sep 2007, 10:50

I'm Brandon.......... i'm alcoholic :/

Pa tako mu dodje kao ispovedaona :mhm:

Hehe navukli smo jadnog psotirstu na alkoholske čari, pre par nedelja akda smo se okupili cirkamo i sada dodje red na mene da platim turu (a već smo 3-4 obrnuli) i ja sada naručujem i pitam Alkion pivo? A on onako..... :mhm: Daj mi velikooooo! "Jbte do malopre sam pio jedno malo sada sam prešao na dva velika i nije mi ništa" :D Znači iskido sam se od smeha, inače nikad nismo sotali toliko dugo da se svi pokažu u pravom svetu...onom alkoholskom e tada bi bilo sve jasnije i veselije :dance2:

Inače jednom sam se samo žestoko ooodvalio od žestine i to sam popio flajku Balantajnsa (kako li se već piše jbm ga) za nekih 4 sata i usput jeo čokoladne bananice na mernje :nikako: Znam samo da nisam išao na ispiranje jer sam u rekorodnom roku ispovraćao 10l vode, babanica, kisele vode, limuna i ostalih mućkalica, to je bilo pre 4 godine i od tada sam pod kontrolom. :zurka:

Odgovori

Povratak na “Terasa”