Roland EXR-e2 pomoc

Sve o njima, našem neophodnom delu posla i života.

Moderator: Deja Morison

draganost
Pridružio se: 14 Nov 2012, 13:35

Re: Roland EXR-e2 pomoc

Post od draganost » 23 Nov 2012, 16:23

Konacno sam izgleda i ja ukapirao u cemu je stvar. Izgleda da Flash memorija sluzi samo da se ritmovi ubace u nju privremeno (isto mi se desilo i kad sam ucitavao sa flopija) dok se ne ubace u USER. Ja sam mislio da se i ritmovi iz flasha mogu koristiti kao i fabricki, jednostavno se pozovu numerickim ili select tasterima i krecu sa svirkom. Mislio sam da je tako bilo ali sam se verovatno presao. No, reseno je - morao sam na svaki pojedinacni ritam iz flasha da kliknem YES cime sam ga ucitao, a zatim svaki pojedinacno upisem u USER program i on mi tako ostaje u USER te mogu da ga pozovem numerickim tasterima iz USERa. To objasnjenje da se ritmovi u flashu nalaze samo da bi se pozvali kad se ubacuju u USER nisam nasao ni u uputstvu, samo pise da moraju biti u flashu da bi ih USER ucitao pri reprodukciji.
U svakom slucaju, hvala i pozdrav.

usamljeni rendzer
Pridružio se: 20 Jan 2018, 01:42

Re: Roland EXR-e2 pomoc

Post od usamljeni rendzer » 20 Jan 2018, 02:27

dejane morison vidim postavio si link za set za exr e2 da li bi mogao ovaj set da mi posaljes na zivkovic.goran1969@gmail.com bio bih ti mnogo zahvalan bosto mi se ovaj rolan mnogo svidja lepo zvuci al se bas nesto ne snalazim u njemu unapred zahvalan

Odgovori

Povratak na “Muzički instrumenti”