Ovo je Balkan khmhkm - Ljubice puška te ubila :D

Dešavanja u svetu muzike, koncerti, svirke, novi albumi...

Ovo je Balkan khmhkm - Ljubice puška te ubila :D

Postod Milan M. » 14 Mar 2010, 01:06

Dvadesetdvogodišnji pevač Milan Stanković izabran je za predstavnika Srbije na ovogodišnjoj pesmi Evrovizije.

Stanković će sa kompozicijom "Ovo je Balkan", predstavljati Srbiju na 55. takmičenju "Pesma Evrovizije" u maju u Norveškoj, odlučila je publika SMS glasanjem u direktnom prenosu emisije "Tri pa jedan za Oslo".

Ovogodišnje takmičenje za izbor "Pesme Evrovizije2010" biće održano od 25. do 29. maja u "Telenor areni" u Baerumu, nadomak Osla.

Pobedničku kompoziciju Gorana Bregovića, za koju je tekst napisala Marina Tucaković, Stanković će izvesti u prvom polufinalu "Evrosonga" 25. maja, kada će u "Telenor areni" u u Baerumu, nadomak Osla, nastupiti i predstavnici Finske, Rusije, Slovačke, Bosne i Hercegovine, Moldavije, Letonije, Estonije, Grčke, Islanda, Malte, Portugalije, Makedonije, Belorusije, Belgije, Poljske i Albanije.

http://www.rtv.rs/sr_lat/magazin/milan- ... 78440.html

:pop:
Meni ovo zvuči grozno kao i novi Čolin album... Sve isti fazon i katastrofalni tekstovi i aranžmani. Nisam muzički ekspert ali ovo uši ne mogu slušati pa znam da ne valja. Sramota me i slušati tekst. Ljubice, ovo je balkan, seljana...
Korisnikov avatar
Milan M.
... BANOVAN ...

Pridružio se: 19 Jun 2007, 13:51
YouTube: mmuzdeka

NAPOMENA

Ova tema ima 187 odgovora

Morate biti registrovan član i/ili ulogovani da biste videli odgovore.

Registruj se ili Prijavite se

Povratak na Muzika