Disco Violence-White Hair Punk

Da li ste spremni za kritike? I one pozitivne i one negativne. Prezentujte svoje radove ovde.

Moderator: skitnica

Odgovori
disco violence
Pridružio se: 01 Feb 2010, 14:44

Disco Violence-White Hair Punk

Post od disco violence » 29 Nov 2016, 16:34

Evo završih ovu obradu poznatog narodnjačkog hita "Zašto su ti kose pobelele druže" u punk fazonu,pa još i na engleskom
kao i svi imam dilemu kako zvuči finalni miks šta sam prenaglasio ,a šta zatrpao u miksu,kao i to da li je trebalo dodati još kompresije i drugo... :)

Korisnikov avatar
Milan M.
... BANOVAN ...
Pridružio se: 19 Jun 2007, 13:51
Youtube: mmuzdeka
Kontakt:

Re: Disco Violence-White Hair Punk

Post od Milan M. » 29 Nov 2016, 20:27

:gore Why have your hair come white my friend :respekt

disco violence

Post od disco violence » 30 Nov 2016, 00:11

Znači došla je bela, a ne otišla

Korisnikov avatar
Milan M.
... BANOVAN ...
Pridružio se: 19 Jun 2007, 13:51
Youtube: mmuzdeka
Kontakt:

Post od Milan M. » 30 Nov 2016, 09:55

Samo sam napisao kako sam čuo :) Kako tačno ide tekst? Pretpostavljam da je zapravo "become"?

Korisnikov avatar
blackbeast
dipl. ing, Kaboom, kaboom moderator
Pridružio se: 20 Sep 2007, 21:39

Post od blackbeast » 30 Nov 2016, 13:27

Nisam osim prvih par rijeci nisam razumio... Ne znam jel' to treba tako, ali meni ne odgovara...

Mozda ja nisam mjerodavan, ali meni se ovo ne svidja. Doduse, nikad nisam volio ni metal ni slicne tipove muzike, nekako mi to uvijek djelovalo preagresivno. A jos ovo, gdje nista zivo ne razumijes...

Sto kaze moja mama kad je vozim u autu, pa se potrefi neka tehno ili slicna muzika: "de molim te prebaci na nesto drugo, ne mogu da uskladim disanje nikako sa tom muzikom". :D
blackbeast
˙˙˙ɐʌıɾlpıʌǝu oučıʇʞɐɹd 'ɐʞuɐʇ ɐɯoǝʌ ǝɾ ɐlıpnl ı ıʇsoulɐɾıuǝƃ nɾpǝɯzı ɐɔıuɐɹƃ˙˙˙

disco violence

Post od disco violence » 30 Nov 2016, 15:13

blackbeast napisao:Nisam osim prvih par rijeci nisam razumio... Ne znam jel' to treba tako, ali meni ne odgovara...

Mozda ja nisam mjerodavan, ali meni se ovo ne svidja. Doduse, nikad nisam volio ni metal ni slicne tipove muzike, nekako mi to uvijek djelovalo preagresivno. A jos ovo, gdje nista zivo ne razumijes...

Sto kaze moja mama kad je vozim u autu, pa se potrefi neka tehno ili slicna muzika: "de molim te prebaci na nesto drugo, ne mogu da uskladim disanje nikako sa tom muzikom". :D
I meni je lepo govorio tata mani muzikante važna je škola, socijalno zdravstveno i redovna plata,al nisam mogao bez rokenrola. :) Vokal je distorziran da prikrije moje glasovne nesposobnosti to je moj najveći minus,može sve da se odradi na kompu,ali od lošeg vokala napraviti dobar teško.

disco violence

Post od disco violence » 30 Nov 2016, 15:17

Milan M. napisao:Samo sam napisao kako sam čuo :) Kako tačno ide tekst? Pretpostavljam da je zapravo "become"?
Tekst ide "Zašto su ti kose pobelele druže,zar i tebe nešto u životu muči,gledam te svakog dana ulicom šetaš sam,na srcu mi rana jer i ja sam bio mlad."

Odgovori

Povratak na “Galerija multimedijalnih radova članova”