Šank visine lakta

Teme koje se inače potežu na terasi sa pogledom na more, posle zalaska sunca uz pivce i roštilj.

Moderator: blackbeast

Šank visine lakta

Postod Kovačević Vladimir » 23 Avg 2007, 23:36

Verovatno se svakom desilo da posle obavljeno posla, stavi (u mom slučaju novi comp.) robu u gepek, vozi ka kući, a i ne čuje da mu gume škripe, babe umalo da pošalje Bogu na ispovest i tako to. Dođe kući, ženu dva dana nit vidi nit čuje, samo proba novu mašinu...unuci bi da probaju Googl Earth, jer sad ima snage. I tako to...A ja nikako da sredim 8 takta muzike u novoj mašini.

Ja sam sad osetio potrebu da stanem uz šank visine svačijeg lakta i da se izjadam šankisti, usput i njega počastim, pa naiđe još po neki sa istom temom i razlogom, poneki put prekinemo rečenicu, jer se ide na pi*anje, ali sa novijim viđenjem teme, jer za vreme pi*anja se malo drugačije složile kockice.

Eto, nek stoji ovaj šank. Možda u nekom trenutku sreće ili očaja dođemo na Terasu. Zato su je i izmislili, bar sam ja tako shvatio...
Hvala i izvinite, ako sam bio dosadan...
Pozdrav :pivo:
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
Korisnikov avatar
Kovačević Vladimir
Majstor muzike

Pridružio se: 17 Jun 2007, 21:37

NAPOMENA

Ova tema ima 1964 odgovora

Morate biti registrovan član i/ili ulogovani da biste videli odgovore.

Registruj se ili Prijavite se

Povratak na Terasa