Došlo doba da se novi Android proba...

Sve o ovom operativnom sistemu za mobilne uređaje. Podešavanja, aplikacije...

Moderatori: blackbeast, vladared

Došlo doba da se novi Android proba...

Postod vladared » 14 Jul 2017, 08:12

Doduše, trenutno su u razmatranju više modela i još ne znam šta da odlučim. Trenutno u igri su
Coolpad Max a8 - lepa spravica, lepo su to Indijci osmislili, ali ništa specijalno, pogotovu kada se pogleda da u tom cenovnom rangu, dodaš još 5k dinara i imaš moj naredni koji posmatram. Veliki minusi su kamera, koja je prosek ili čak malo niže, lolipop i brate što su indijci ;)
Hauwei p10 Lite - savršena spravica sa izuzetkom kamere, koja je prosek, na žalost teški prosek. U idealnim uslovima pravi predivne slike, ali čim nešto nije idealno kreću problemi. Meni se lično ne sviđa ni što nema ni optičke stabilizacije ili makar elektronske, što još pogošava situaciju, no za 39990 dinara sa poklonom power bankom ne znam ni šta bi trebalo da očekujem
Samsung A5 2017 - lep telefončić... Simpatičan. Za promenu kamera nije prosečna i ako se nalazi u tom nekom mid segmentu, ali nedostatak bilo kakve stabilizacije čini pogotovu noćno snimanje nemogućom misijom (stariji čovek pa ruke više nisu mirne ;) ). Čitač otiska baš nije neki najbolji kvalitet, sve ostalo veoma dobro, možda čak i natprosečno. Minus za sada je mančmelou. Trenutno je na akciji oko 45k dinara
Asus Zenfone 3 ZE552kl - otprilike priča kao da je neko uzeo huawei ili samsung i uradio sa kamerom sve šta god treba (optička stabilizacija, 3 načina fokusiranja... ) ostalo sve isto kao kod predhodno navedenih (sem fingerprinta koji radi perfektno)

Huawei Honor 8
- polako priča postaje mnogo ozbiljnija, jer ovo je mnogo ozbiljniji telefon od svih navedenih do sada, ali i cena mu je mnogo ozbiljnija 60k . Doduše, problem kamere od Lite-a ostaje, jer kao da je copy - paste, ali sve ostalo mnogo ozbiljnije i utegnutije od lite serije. Cena se već popela na 60k...

Samsung Galaxy S7 - koji je naravno najbolji od svih ovih, ali jednostavno kada sam stigao do 60k, šta je još 10k ;) . Šalim se. Telefon je extra, ali mi je pomalo preskup....

E sad... došlo doba da se nova ljubav proba, ali koji....
OpenSolutions.rs
Korisnikov avatar
vladared
Администратор

Pridružio se: 18 Jun 2007, 16:57
Browser: chrome 59.0.3071.11
YouTube: vladared

NAPOMENA

Ova tema ima 102 odgovora

Morate biti registrovan član i/ili ulogovani da biste videli odgovore.

Registruj se ili Prijavite se

Povratak na Android