Multiboot флешка

Windows aplikativni softver: editori, utilities, Office-paketi i ostalo, bez multimedije.

Moderatori: Pollux, calexx

Odgovori
Korisnikov avatar
calexx
Беспосличар
Pridružio se: 18 Jun 2007, 14:32
Kontakt:

Multiboot флешка

Post od calexx » 20 Jul 2015, 12:25

Сигурно је до сада било више тема о овоме али сам скоро открио нови начин који ми делује занимљиво. У питању је Easy2Boot којим се само припреми флешка и после копирају .iso фајлови у одређене фолдере. Нема потребе да се сваки пут прави нова варијанта, само се ископира нови имиџ и све ради. Скоро сам пробао, после ми је флешка била нешто потребна па сам обрисао неколико имиџа, касније их вратио и то је то. После копирања препоручују да се користи RMPrepUSB који мислим проверава да ли су имиџи фрагментисани па то сређује, није лоше да се и на то пази.

Није баш за ову тему али Е2В ради и на линуху тј има скрипту која спреми флешку под линухом а уместо RMPrepUSB може да се користи defragfs који ће да одради исти посао. Све у свему, делује ми да ће Yumi и Rufus да оду у други план и да ћу мало више да проучим ово.
ɹıɯ ı pǝɹ ıuʌɐɾ ıןıšnɹɐu ɐɯɐɹnqɯɐʇ ns ǝʇ 'ıuɐɟɐʞ ɾouǝɯıoʇsı n ıןɐɹıʌs ousɐןƃǝɹd ǝʇɐs ǝuʇıs n ns ɹǝɾ ıuǝpǝʌıɹd ns ıɹɐčıznɯ

Odgovori

Povratak na “Windows aplikacije”