Windows 10

Podešavanja i optimizacija 9x/2000/XP/2003/Vista/7 desktop platformi. Osnovni paketi i instalacija Windowsa.

Moderatori: Miroslav Jeftić, Pollux

Korisnikov avatar
blackbeast
dipl. ing, Kaboom, kaboom moderator
Pridružio se: 20 Sep 2007, 21:39

Re: Windows 10

Post od blackbeast » 05 Jul 2016, 17:46

Koliko ti ukupno imas OS-ova na racunaru (racunarima, ako ih imas vise)? Ukljucujuci i sve one distribucije linuksa koje si svojevremeno spominjao...
Ja na laptopu imam dva, win 7 (koji nisam pokrenuo evo vec dvije godine, od kako sam promijenio disk koji je crkao pa instalirao win cisto da se nadje, iako ga nikad ne koristim) i OpenSuse linux, juce odradio upgrade na Leap verziju, sa 13.1 koju sam imao te zadnje dvije godine. Na tabletu isto imam dva, win 10 i Android 5. Na telefonu imam samo Android. I to je to. Win na tabletu pokrenem povremeno, ali mi je ipak android u 98% slucajeva dignut, naravno, kada koristim tablet, jer ni to nije nesto precesto, jer skoro sve odradim na telefonu (5,5" dobro dodje...).
blackbeast
˙˙˙ɐʌıɾlpıʌǝu oučıʇʞɐɹd 'ɐʞuɐʇ ɐɯoǝʌ ǝɾ ɐlıpnl ı ıʇsoulɐɾıuǝƃ nɾpǝɯzı ɐɔıuɐɹƃ˙˙˙

Korisnikov avatar
Gruja
Српски селектор
Pridružio se: 11 Feb 2010, 20:50

Windows 10 S

Post od Gruja » 02 Maj 2017, 23:40

Microsoft Officially Launches Windows 10 S
Just as expected, Microsoft today introduced a new version of its operating system called “Windows 10 S” which is specifically aimed at schools and is limited to Windows Store apps.
http://news.softpedia.com/news/microsof ... 5353.shtml

A imaju i lapsitops za njega. Fale im boje definitivno na logou ekrana laptopa. Ovako je sterilno.
http://news.softpedia.com/news/microsof ... 5355.shtml
Kažu nisam pod libelu zato što feniram ćelu ...

Korisnikov avatar
Gruja
Српски селектор
Pridružio se: 11 Feb 2010, 20:50

Re: Windows 10

Post od Gruja » 03 Maj 2017, 00:23

Dopuna. Prezentacija Winodws 10S u 7minuta (Verge)
Kažu nisam pod libelu zato što feniram ćelu ...

Odgovori

Povratak na “Windows desktop”